Restaurace Kolkovna – Golf resort Karlštejn

 

Restaurace Kolkovna  Golf resort Karlštejn
Restaurace Kolkovna
Golf resort Karlštejn

Restaurant Kolkovna Golf resort Karlštejn

Restaurant KOLKOVNA Karlštejn je součástí řetězce restaurací.

Snahou tohoto konceptu je vytvářet místa, kde dynamická současnost tradici nepopírá, ale vzdává jí hold. Při návrhu interiérů restaurantů je nutné mít stále na mysli hosta, aby již při vstupu pocítil, že je vždy vítán, cílem je vytvářet prostředí s jedinečnou atmosférou, ve kterém se budou cítit dobře různé kategorie hostů, což se nám, jak se domníváme, povedlo.

Restaurant KOLKOVNA Karlštejn je osmým v pořadí a zajistí pro vás veškeré gastronomické služby. Posezení v restaurantu KOLKOVNA Karlštejn, v klimatizovaných prostorách klubové části, ale i na přilehlých terasách, nabízí jedinečný pohled na panorama golfového hřiště i hradu Karlštejn.

Tým zkušených kuchařů je připraven vám nabídnout gastronomii na vysoké úrovni založenou nejenom na vynikajících čerstvých lokálních surovinách, ale i kvalitních zahraničních produktech od renomovaných dodavatelů. Host prožije skutečný požitek nejenom z chutě a vůně pokrmů, ale i ze způsobu servírování. V nabídce nechybějí zajímavá minutková masa, ryby, tradiční české pokrmy a cukrářské výrobky špičkové kvality.

Nabídka menu:

 

 

Zdroj: